יועצת לכלכלת המשפחה
054-4217207

רוצה לנהל את עניינך הפיננסיים ביעילות ולהיפטר מהחובות?
חולם על יציבות כלכלית עבורך ועבור משפחתך?
קשה לך להתמודד עם ההכנסה המשתנה שלך?
זקוקה לעזרה בהתמודדות עם דילמה פיננסית?

רבים מאתנו חווים קשיים, אך הם ניתנים לפתרון.
פעלו עכשיו! אני נמצאת במרחק טלפון אחד.
לייעוץ ללא תשלום, חייגו 054-4217207


הרצאות וסדנאות

כיועצת לכלכלת המשפחה, אני יוזמת הרצאות וסדנאות מיוחדות למשפחות וליחידים. קבלו את הרשימה המלאה:

 הרצאות

לשלוט בכסף: ניתוח של הצעדים הראשונים לקראת יציבות כלכלית, יחד עם חשיבה משותפת בנוגע לדרכים בהן ניתן לשלוט בכסף. כולל בונוס מיוחד בדמות טיפים מועילים לניהול פיננסי.

הפסיכולוגיה של הכסף: מדוע אנחנו כל כך אוהבים לבזבז כסף? מבט מבפנים על שיטות ההשפעה של עולם הפרסום על תפישת הכסף שלנו, כיצד כסף משפיע על מערכות יחסים בתוך המשפחה ועוד.

ילדים וכסף: הרצאה שמטרתה להעניק טיפים חשובים שייסעו לכם ללמד את ילדיכם את ערכו של הכסף. נדבר גם על מערכת היחסים בין הורים לבין ילדיהם המבוגרים, שעדיין תלויים בהם מבחינה כלכלית, וכיצד ניתן למצוא את האיזון המתאים במצבים מורכבים.

 אהבה וכסף הולכים ביחד? שיחה כנה על התפתחות מוסד חיי הנישואים במאה השנים האחרונות, בה נלמד גם את הסוד למערכת יחסים זוגית פיננסית מספקת.

סדנאות

סדנת כלכלה למשפחות: מטרת סדנה זו (שלושה מפגשים, שלוש שעות בכל מפגש) היא לתרגל וליישם כלים פשוטים ליציבות כלכלית משפחתית. נלמד כיצד לבנות תקציב יעיל ולבצע מעקב. כמו כן, אחד המפגשים יכלול שיחה עם בנקאי, שיספק תובנות בנוגע להתמודדות עם בנקים.

סדנה לעסקים קטנים בעלי הכנסה משתנה: סדנה ייחודית זו מתקיימת בשיתוף פעולה עם יועץ עסקי פיננסי ומיועדת למשפחות שמנהלות עסק. הסדנה כוללת ארבעה מפגשים (שלוש שעות למפגש) ומחולקת לשני חלקים: כיצד לממן את העסק שלכם, וכיצד לנהל את התקציב המשפחתי במקרה של הכנסה משתנה. אחד המפגשים יכלול שיחה עם בנקאי, שיספק תובנות בנוגע להתמודדות עם בנקים.

הרשמה לניוזלטר:


יועצת לכלכלת המשפחה
תקציב משפחתי
חיסכון ותכנון לטווח ארוך
משכנתאות


כל הזכויות שמורות לסוזי קהתי 2013