יועצת לכלכלת המשפחה
054-4217207

רוצה לנהל את עניינך הפיננסיים ביעילות ולהיפטר מהחובות?
חולם על יציבות כלכלית עבורך ועבור משפחתך?
קשה לך להתמודד עם ההכנסה המשתנה שלך?
זקוקה לעזרה בהתמודדות עם דילמה פיננסית?

רבים מאתנו חווים קשיים, אך הם ניתנים לפתרון.
פעלו עכשיו! אני נמצאת במרחק טלפון אחד.
לייעוץ ללא תשלום, חייגו 054-4217207


ממליצים

אנו יכולים מאד להמליץ על סוזי קהתי כיועצת לכלכלת המשפחה. במהלך סדרת הפגישות שלנו, שערכה כשנה, עזרה לנו סוזי לשלוט בפיננסים שלנו ולתכנן את עתידנו באופן יעיל יותר. גישת ה"מלמטה למעלה" של סוזי סייעה לנו לגלות את הדרך הטובה ביותר עבורנו לתקצוב וניהול כספינו. הערכנו את אופייה החם והמעודד ואת הטבלאות ודפי העבודה המועילים שהביאה לכל פגישה. כתוצאה מה"מייקאובר הכלכלי" שעברנו, אנו בטוחים שנמשיך לראות תוצאות חיוביות למשך שנים רבות.

בברכה,

אבי ומאיר אדסט

כשאיבדתי את עבודתי ועמה חלק נכבד מההכנסה המשפחתית, סוזי ייעצה לי ולאשתי בנוגע לתכנון וניהול עניינו הפיננסים. היא סייעה לנו להתמקד בכל הדברים שלקחנו בעבר כמובנים מאליהם, ובעזרתה הצלחנו לנסח תקציב שהתאים לסגנון חיינו. ללא העזרה רבת הערך של סוזי, איני מאמין שהיינו מצליחים לצלוח את המשבר הכלכלי שלנו. אני ממליץ על סוזי ללא סייג לכל לקוח פוטנציאלי, ומודה לה מכל הלב על שהחזירה אותנו למסלול!

יונתן גרבר

פגשתי את סוזי לפני 8 חודשים, כשהייתי זקוקה לעזרה באיזון התקציב שלי, כיון שפתחתי עסק חדש ולא הייתה לי הכנסה קבועה. סוזי סייעה לי להיות הרבה יותר מודעת לכל המלכודות בהן נפלתי בעבר, וציידה אותי בכלים פשוטים ויעילים לשליטה תקציבית. אני ממליצה על סוזי כיועצת כלכלית למשקי בית ועסקים קטנים.

גליה גגטי

אם אתם צריכים יועצת לכלכלת המשפחה, חפשו ומצאו את סוזי קהתי. זוהי המלצה בלתי משוחדת על שירותיה הנהדרים, כיון שאני חשה שאני פשוט חייבת לחלוק מידע זה. סוזי מאד מקצועית, יסודית, חברותית, בעלת יחס אישי ומומחית בתחומה. אם אתם מתקשים עם תקצוב, יציאה מהמינוס או תכנון כלכלת המשפחה, סוזי היא הכתובת.

חיה סימון

לא מזמן התארחתי בסמינר של סוזי קהתי בנודע לניהול כלכלת הבית, והיה מצוין. סוזי מאד נגישה, חמה ואינפורמטיבית. היא מסבירה בסבלנות על סוגי ומנהגי הוצאת הכספים המשפחתיים, כיצד נכנסים למינוס וכיצד יוצאים ממנו. קיבלנו הנחיות בנוגע לתכנון תקציבי, וטיפים מאד מועילים על חסכון פיננסי ועל החשיבות שבדבר.

מצאתי את הסמינר מאד מועיל, ואני סבורה שהוא יכול להועיל לכולם. סוזי היא משאב נהדר, ומעבר לסמינרים מעניקה גם ייעוץ אישי.

ברכה

בעזרת ליווי עדין, גישה ישירה, הבנה ואכפתיות, סוזי סייעה לנו לסלול מסלול לביטחון והצלחה כלכליים. היא סייעה לנו לשנות גישה ואת הדרך בה אנו חושבים על כסף. הבנו כיצד נוכל לשלוט בגורל הפיננסי שלנו ולהפסיק להיות מנוהלים בידי חובות. עם עזרתה של סוזי, משפחתי נמצאת בדרכה להיות חופשיה מחובות. לא היינו יכולים לעשות זאת בלעדיה.

עליזה צ'ודוף

סוזי הינה מקצועית ובעלת ידע – היא יודעת מה היא מנסה להשיג עבור לקוחותיה. אם תעבדו עם סוזי כצוות, תגיעו לחופש כלכלי ביתר קלות.

דוריאן האטצ'ול

אני מאד ממליץ על סוזי כיועצת לכלכלת המשפחה. סוזי העניקה לי כלים מצוינים לניהול כל האספקטים של ענייני הפיננסים. אחזור שנית – אני מאד ממליץ עליה!

רוני ראובני

מאד ממליץ על סוזי לכל מי שרוצה לארגן את ענייניו הפיננסים – היא שינתה את המצב שלנו תוך חודשים ספורים. לא עוד לילות ללא שינה J

סוזי היקרה,

כעסק הנשען על סטנדרטים גבוהים, A.N.T Cleaning מתגאים בהענקת מעל ל-100% שביעות רצון ללקוחותיו. מעל ל-90% מכלל העסקים שלהם מגיעים מפה לאוזן וזו גם הסיבה שהם בוררים את ספקיהם באותה מידה של תשומת לב שהם מעניקים ללקוחותיהם.

השם שלך ניתן לסנדי על ידי לא מעט אנשים, ואני חייב לומר שבהחלט עמדת בתיאור ובציפיות של סנדי.

היא הייתה זקוקה לייעוץ מקצועי בנודע לענייניה הכלכליים ולאחר שחוותה את שירותיך המקצועיים, אני רוצה להודות לך באופן אישי, בשל הסיבות הבאות.

התייחסת אליה בכבוד מוחלט, והיא מעולם לא הרגישה כמי שהייתה צריכה לגלות את התשובות בכוחות עצמה.

עמדת בכל דד-ליין שהבטחת לה.

הסברת לה את כיווני החשיבה שלך לאורך כל התהליך (במקרים שהיא לא לגמרי הבינה, היית מספיק חדה בשביל לזהות זאת ולהסביר לה בשנית, באופן שונה).

הורדת הרבה לחץ ודאגות מכתפיה, בנוגע לעתיד. זוהי הייתה מטרתה העיקרית ודאגתי העיקרית.

החזרת לה את החיוך לפנים.

הפכת לחברת אמת שלה.

סוזי, נמליץ עליך ועל החברה שלך לכל מי שמבקש, ללא היסוס. את מוזמנת לבקש מכל אחד להתקשר אלינו, במידה והם זקוקים להמלצה נוספת או עידוד לפנות אליך.

תודה שוב על שהחזרת את החיוך לשפתינו. עד לפעם הבאה,

פיל ברג, סגן דירקטור ארצי, BNI UK & Ireland

הרשמה לניוזלטר:


יועצת לכלכלת המשפחה
תקציב משפחתי
חיסכון ותכנון לטווח ארוך
משכנתאות


כל הזכויות שמורות לסוזי קהתי 2013